Burcunuz:

Doğum saati:

By 03 Temmuz 2011
Medyumlar

SAHTEKAR DOLANDIRICI MEDYUMLAR

Son zamanların en çok konuşulan konusu “dolandırıcı medyumlar”.Türkiye’de internetin gelişmesi ile bir çok sahtekara da kazanç kapısı doğdu.Ücretsiz yıldızname bakımı yaptığını söyleyen medyum hocalar/medyumlar daha sonra değişik  tehtid yolları kullanarak akla gelmeyecek miktarda paralar istiyorlar.Siz siz olun bu sahtekar medyumlara kanmayın,dolandırılmayın.

Bu dolandırıcı medyumların bazı taktikleri:

Ücretsiz yıldızname baktığını idda eden sahtekar medyumların en büyük taktiklerinden biri “hayatını mahvederim,tepe taklak ederim hemen hesabıma şu miktarda parayı gönder”

“Kocana herşeyi anlatırım hemen hesabıma para gönder”

“Sana büyü yapılmış bunu çözerim hesabıma para gönder”

“Kısmetin bağlanmış bunu açabilirim şu hesabıma şu kadar miktarda para gönder”

gibi bir çok dolandırma şeklini profesyonel bir biçimde yapan sahtekar medyumların ağına düşürdüğü ve daha sonra bu mağdurların savcılıklara şikayette bulunduklarını basın aracılığı ve internet aracılı ile görmekteyiz.

Ücretsiz yıldızname bakımı yaptığını söyleyen hiç bir medyum yada medyum hoca‘ya kesinlikle güvenmeyin.Eğer ücretsiz hizmet verdiğini söylüyorlar ise nasıl geçiniyorlar? Oturdukları yerden para kazanacaklarını hayal eden bu sahtekar medyumların en büyük tuzak kaynağı ise internet.

Sadece telefon ve mail aracılığı ile bakım yaptığını söyleyen hiç bir medyuma inanmayın.Yerleşik ofisi ve istediğiniz zaman yüz yüze görüşebileceğiniz medyumlar ile iletişime geçin.

Dikkat edin,sizde dolandırılmayın!

Detaylı bilgi için hemen iletişime geçin.

Medyum Atusa

Sahtekar Medyumlara Dolandırılmayın Hakkında Yorumlar

Sevgi diyor ki:

Medyum ****** tarafından az önce dılandırıldım 🙂
Kendisi bakım bahanesiyle benden yuklu miktarda ucret talep etti, yolladım cekemdiğini ifade etti.Tekrardan ücret talep etti . Bu defa yollamadım, hiç adil ve etik bulmuyorum.

Dahası ücreti yollamadığım için bir de terbiyesizleşti…
çok dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Admin: Medyum ismi hukuki sebeplerden dolayı sansürlenmiştir.

esra diyor ki:

atusa hanıma bir türlü ulaşamıyorum fakat sitesini de her gün düzenli olarak takip edip yorumları okuyorum hangi medyuma işlem yaptırmak istesem bu sahtekar medyumlar makalesinde adı geçiyor ve bu nedenle bende dolandırılmaktan kurtulmuş oluyorum medyum ****** bende mesaj atmıştım fakat bana cevap yazdığında geri aramadım bu yazıyı okuduktan sonra da hiç aramam zaten.
bir de medyum ********* n la yazışmalarımız var ki onu buraya kopyalamak isterim ama yayınlanmayacağına eminim bana etmediği küfür kalmadı sebepse basit bir soru sormam.sonra da başka başka isimlerle benim adresime eklenmeye çalıştı. medyum *****, *****, *****, *****, ***** benim işlem yapmatırmayı düşündüğüm ama bu site sayesinde dolandırıcılıktan ve boşa vakit ve umut kaybından kurtulduğum isimler. tavsiyem uzak durun bu kişilerden.

Admin: Medyumların isimleri malesef tarafımızca sansürlenmektedir.Lütfen medyum isimlerini kullanmayın eğer bir şikayetiniz var ise Cumhuriyet Başsavcılığına gidin ve dilekçe verin.Aksi taktirde buraya yazmanız hiç birşey ifade etmez yine gidenler gidecektir.Duyarlı olalım!

admin diyor ki:

Telefon numaralarımızı kullanarak ulaşabilirsiniz.Eğer meşgul ise yoğunluktandır ve tekrar deneyebilirsiniz.

DOĞAN diyor ki:

Allah ilmi dilediğine verirmiş..Ne kadar güzeldir ki ülkemizde buna layık olmuş be hak etmiş yüzlerce derde derman olan kişiler var.(medyumlar)beni ikna edecek medyumları ısrarla arıyorummm…İsmi namı hiç önemli değil.msn adresim sistemde.

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz