Burcunuz:

Doğum saati:

By 10 Eylül 2011

Fal meraklılarına bu yazımız da Sayı Falından bahsedicez ve Sayı Falına nasıl bakılacağı konusunda teknik bilgiler vereceğiz.Öncelikle şunu söylemek istiyorum eğer Sayı Falına merak duyuyorsanız yorum yeteneğinizi geliştirmelisiniz.Çünkü Falların hepsi yorum ve analizler üzerine işlemektedir.Eğer bakan kişi Falın yorumlama tekniğini bilmiyorsa doğru analizlerde bulunamaz.Geçelim Sayı Falı’na ve ne olduğunu ,nasıl bakıldığını anlayalım.

Sayı Falı

SAYI FALI

  Numeroloji, genel olarak bütün mistik olaylarda olduğu gibi antik uygarlıklara dayanıp, Doğu’dan Batı’ya doğru  yayılmıştır. İlk olarak bu kavram Pisagor ile ortaya çıkmıştır. Bu yöntem ile kişilerin doğum tarihinden yola çıkılarak kişilik incelemesi ve yaşamınızın gidişatına yön vermek olası bir durum. Nasıl derseniz size hemen geliştirilmiş formülü sunayım. İlk olarak, kişiliğinizi öğrenmek için doğum tarihinizde ki bütün rakamları topluyorsunuz. Ulaşmış olduğunuz bu toplamı tek bir rakam kalana dek yapıyorsunuz. En son elde edeceğiniz 1 ile 9 arasında ki rakam sizin doğum rakamınız olmaktadır. Bu rakam ile de sizin kişilik incelemenizin yapılmasının mümkün olduğu söylenmektedir.

Sayı Falı Hesaplama
Daha açıklayıcı olması adına bir örnek verecek olursak, doğum tarihiniz 02.05.1991 olsun. yapılan işlem şöyledir, 2+5+1991= 1998 >> 1+9+9+8=27  >> 2+7=9. İşte doğum rakamınızı böyle bulmaktasınız. Şimdi size doğum rakamlarınızın içeriğini verelim.

Sayı Falı Anlamları

Sayı Falı Rakamların Anlamları

1)TUTKULU VE YARATICI: Kendinizi dinlettirme gücünüzü ve yaşamınızda belli bir noktaya geleceğinizi belirtmektedir. Samimi, ortama hemn ayak uyduran ve pratiksiniz. Karşınıza çıkan engelleri aşacak güce sahipsiniz. İdealleriniz, gerçekleştirmek için hırslı ve azimlisiniz. Yakın çevreniz üzerinde hegomon olmaktan yana değilsiniz. Kurallarınızdan hiç bir şekilde ödün vermezsiniz. İçgüdüsel olarak olanüstü ve tutku dolusunuz. Aşk hayatınızda bağlılık ve sadakat istiyorsunuz.

2)DUYGUSAL VE HUZUR DÜŞKÜNÜ: Olaylara karşı ilgili ve duygusal bir bünyeniz var. Kendi dengeniz  aile içi huzuruna endeksli durumdadır. Zinde olmaktan hoşlanırsınız. Keşkeci bir yapıya sahipsinizdir. En büyük korkularınızdan bir tanesi yalnız kalmaktır. İlgiye ve sevilmeye çok ihtiyacınız vardır. Bu da sizi uyumlu bir kişilik olmaya zorlar.

3)MEDYATİK VE BAŞTAN ÇIKARICI: Meraklı ve çabuk değişen bir kişiliğiniz var. Hızlı bir hayat sizin için vazgeçilmez. Kurallara ve ilkelere tahammül edemezsiniz. Her durumu kendi lehinize çevirebilirsiniz. Girişken bir yapıya sahip olup, gireceğiniz her türlü ortamda arkadaş edinir yalnız kalmazsınız. Çevrenizdekileri kendinize hayran bıraktırmaktan hoşlanıyorsunuz.

4)SABIRLI VE ÇALIŞKAN: İşinize karşı yükümlülüklerinizi yerine getirmekten kaçınmazsınız ve her şeyiniz planlı haldedir. Çevreniz tarafından en çok ağırbaşlılığınız ve ciddiyetiniz ile anılırsınız. Sizi en çok mutlu edecek hayat tarzını çalışmanız, azminiz ve sabrınız ile elde edersiniz. Zaman kavramı ile aranız iyidir. Herkesin söylediğine kulak asmayıp, doğru bildiklerinizi uygularsınız. Evlilik için uygun bir kişiliksiniz.

 5)CESUR VE BAĞIMSIZ: Yaşamınız tecrübeler ve kazanımlar üzerine oturtturulmuştur. Hislerinize güvenir, çevrenizdekileri etkilersiniz. Özgürlük sizin için birinci sıradadır. Bu yüzden hiç bir türlü baskıya ve etkiye tahammül edemezsiniz. Özgüveninizin sağlam olmasından ötürü her şeyi yapabileceğinizi düşünür, hiç bir şeyden korkmazsınız. Hemen hemen her alanda başarıyı yakalayabilirsiniz. Kısa süreli ilişkiler yapınıza aykırı bir durumdur.

6)SEVİMLİ, ROMANTİK VE GÜVENİLİR: İkili ilişkilerinizde çok iyisinizdi. Yakın dostlarınız dahil kimseye çok güvenmezsiniz. Eşitsizliğe ve ayrımcılığa her yerde karşı çıkarsınız. Hisleriniz çok kuvvetlidir. Daima en iyinin olmasını istersiniz. Biraz romantik,  biraz da duyarlısınızdır. Yardıma ihtiyacı olanlara yardım edersiniz. Sağlam bir kişiliğiniz olduğu için güvenilir bir kişiliksinizdir.

7)BAĞIMSIZ VE TUTKULU: Yakın çevrenize gizemli bir hava verirsiniz. Bu da ilgi odağı olmanızı sağlar. Bağımlılıklarınız yüüznden bir gün yalnız kalabilirsiniz. Planlarınızı tek başınıza gerçekteştirmek ister başkalarını göz ardı edersiniz. Duygusal açıdan seçici bir yapıya sahipsiniz. Bir kişiye tutulana tek başınızdan bir çok ilişki geçebilir. Macerayı seversiniz. Bu yüzden ancak tutkulu biri ile birlikte mutlu olursunuz.

8)CÜRETKAR VE DİSİPLİNLİ:  Keskin bir çizgi anlayışınız vardır. Kötü ile iyiyi net bir şekilde ayırt edersiniz. Ekonomik gücün en büyük güç olduğuna inanırsınız. Küçük işler ilginizi çekmez. Son derece konsantre bir şekilde işinizi yürütürsünüz. Eleştiriye açık bir yapını yoktur. Bu yüzden çok fazla insanı kırabilirsiniz. Hızlı diyoloğa giremez, duygularınız net bir şekilde aktaramazsınız. Son derece kıskanç bir eşsiniz.

9)DUYGUSAL: Amaçları olan birisiniz. Toplum tarafından benimsenmiş kurallar sizi bağlamaz. Hoşunuza gitmeyen insanlarla iletişim kurmazsınız. Her zaman kibirli olmakla itham edilirsiniz. Bu yüzden tek başınıza kalabilirsiniz. Sıcak kanlı ve üretken bir yapınız var. Duygusal olarak da eşinize veya sevgilinize karşı oldukça anlayışlısınız.

Not: Ücretsiz Online Tarot Falınıza bakmak istermisiniz? Kartların detaylı yorumları ve analizleri ile bu ücretsiz servisimizden yararlanmak isterseniz buraya TIKLAYIN!

 Medyum Atusa

Sayı Falı Hakkında Yorumlar

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz