Burcunuz:

Doğum saati:

By 27 Ağustos 2011

SU FALI

Su Falı Nedir ?

Su falı diğer fallardan farklı olarak melekler vasıtası ile geleceği görebilme sanatıdır.Su falı, hiç bir yerden destek almadan sadece Melek‘ler aracılığı ile size yansıttıkları görüntüler ve şifreli işaretleri baktıran en anlaşılır şekilde iletmektedir. Kahve falını çok iyi bakıyor olabilirsiniz, çok iyi bir tarotçuda olabilirsiniz fakat bu yetenelkler su falı bakmanıza yetecek yetenekler değildir. 

su falı

Su falı bakan Medyum Yukarı alemdeki Melek’lerle, bu alemde bulunan bizlere yardım eden Güç hayvanlarıyla ve aşağı alemdeki Cinler tayfasıyla iyi dostlukları olması gerek. Biraz açmak gerekirse: Melekler bakan Medyum’mu tanımalı ve ona yardımcı olmaya hazır olmalılar. Ara alemde yani bizimde içinde bulunduğumuz Dünya’daki Güç hayvanlarımızı aktiv hale getirmiş olmamız gerekiyor. Onlar geçmiş ve gelecek içinde zaman ve mekan duvarına toslamadan seyhat etme becerisine sahip olan varlıklar. onların yardımı olmadan su falına bakamazsınız. Bazı bilgileri sadece ve sadece aşağı alemde bulunan Erlikciler, Cinler ve benzeri varlıklardan alabiliriz. Herkesin kendisinin uygulayabileceği bir su falını sizlerle paylaşmak isterim.

Su Falı Bakımı

Bir tas su ya da bir bardak su doldurulur.

Suyu, falına bakacak kimsenin doldurması şarttır.

Sonra sessiz, sakin ve fazla ışık olmayan bir yerde oturulur. Niyet edilir. Mesela, “İşe gireceksem, suyun içinde Ay doğsun!” denir. Sonra, dikkatle mümkün olduğu kadar göz kırpmadan suyun içine bakılır. Bir süre sonra suyun içinde şekiller belirir.

Suya bakan ne kadar iyi konsantre olmuşsa, o kadar kısa sürede görür.

Medyum Atusa

Su Falı Nedir ve Nasıl Bakılır Hakkında Yorumlar

esra diyor ki:

su falı bakıyor musunuz ve bunun ücreti nedir ve seans ortalama kaç dakika sürer.
niyet ettiğimiz konu ile ilgili sorduğumuz her soruya cevap verebilme imkanınız var mıdır?

arif aydin diyor ki:

Benim bir iliskim vardi bitti bu bana buyu yapmismi bu bana geri donermi

fatma pelvan diyor ki:

iş hayatım nasıl olacak

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz