Burcunuz:

Doğum saati:

By 17 Mayıs 2011
Su Falı

SU FALI

Bir şahısın yazdyığı yorum üzerine cevap niteliğinde ki yazımı sizlerle paylaşmak istedim.Direk kişinin yazdığı yorumu burada lans ediyorum ve tecrübeye dayalı bir kaç nasihatta hem okuyanlara hemde o yazıyı yazan arkadaşa göndereyim.

“ATUSA DEMİŞSİN TÜRK DEVLETİNDE SU FALINI 3 VEYA 4 KİŞİ BİLİYOR SADECE TOKATTA 30 KŞİŞİ BİLİR BU İŞİ SİZDE ÇOK ÖVÜYOSUNUZ KENDİNİZİ KIZ TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR TÜRK DEVLETİNDE 500 KİŞİ BİLMİYORSA BENDE TOKATLI METO DEĞİLİM KIZ”

Bir çok yazımda medyumlardan ve fal bakan insanların profesyonel ve amatör davranışlarından,üslublarından ve kalitesinden bahsettim.Şurada ki yazıyı dikkatle okumanızı rica ediyorum.
Hemen cevapları sıralıyorum ve yorumu sizlere bırakıyorum.

1. Atusa değil Atusa hanım olacak.Siz hizmet verdiğiniz insanlarada bu şekilde mi hitap ediyorsunuz ? Hala bir bayana nasıl hitap edeceğinizi öğrenememişsiniz size gelen bayan müşterilere ne diye hitap ediyorsunuz çok merak ediyorum. Büyük cehalet örneği ibret olsun size gelenlere.
2.Türk Devleti değil Türkiye Cumhuriyeti Devleti. Siz hangi sıfatla hangi toprağa bastığınızın farkında değilsiniz sanırım. Eğitim düzeyinizi gerçekten merak ediyorum ? Not: Eğitimden kastım okul değil insanın kendini geliştirmesiyle alakalı..
3. Tokatta su falına bakabilen 30 kişi varsa neden millet dolandırıcılardan yakınıyor ? Neden insanların kayıp eşyasını,kimsesini ortaya çıkartamıyorsunuz ? Madem tokatta 30 kişi su falına profesyonel bir biçimde bakıyor hadi bulsunlar kayıplarımızı.
4.Hiç bir yazımda kendimi övmüyorum sadece insanların dolandırıcılardan uzak durması için tecrübelerime dayalı bazı öğütlerde bulunuyorum.Ben hiç bir yazımda ben en iyisiyim ben şöyleyim dediğimi göremiyorum.Hani nerede ?
5.Sizden tokatlı meto değil ancak tokatçı meto olur.
6.Ben Türkiye Cumhuriyeti hakkında veya devletimiz hakkında ne dedim ki siz Türkiye’nin Türk’lerin olduğunu bastırarak vurguluyorsunuz.Bu toprak üzerinde yaşayıp değerlerine ve halkına,milletine,toprağına,bayrağına sahip çıkan her vatandaşımızın bu toprak üzerinde hakları vardır.Bu vatan millet hepimizin.

Sevgili okurlarım bu tarz insanların önce üslublarına dikkat etmenizi öneriyorum.Uslüplarından ve vaatlerinden az çok nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu tahmin edebilirsiniz.

Medyum Atusa

Etiketler :

, , ,

Su Falı ve Baktığını İdda Edenler Hakkında Yorumlar

gülay tastekın diyor ki:

09.01.1985 dogumlugum esım 1.1.1980 ask ve evlılık uzerınden bılmek 9ıstıyom

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz