Burcunuz:

Doğum saati:

By 01 Aralık 2010

TAROT FALI

Tarot Kartları

Tarot’la ciddi anlamda ilgilenen için bilmeleri gereken bir çok şey var ve bazı çalışmalar yapmaları gerekmektedir.Bunların başında Tarot’u kolay çözmek ve sembolleri

Tarot

yorumlayabilmek için Tarot meditasyonu denilen bir çalışma yapmalıdır.Kartlardan yararlanmak ve istediğinizi almak istiyorsanız kartların anlamlarına inanmanız gerekmektedir. İnsanoğlu kaderini ve yaşadıklarını değiştiremez ama kartlar sayesinde merak ettiği sorulara cevap alabilir.Bunun için gereken şartlarsa kartlara enerjinizi geçirebilmenizdir.
Tarot destesi iki ayrılır,bunlar Büyük Arkana ( 22 kart ) ve Küçük Arkana ( 56 kart ) olarak ikiye ayrılmaktadır.Büyük arkana özel durumları anlatmaktadır.Bu kartların içerisinde ise büyücü,yıldız,ay,güneş,dünya,denge,ölüm ve adalet gibi kartlar vardır.Burada bulanan kartlar hayattaki manevi anlamları gösterir.

 

Ücretsiz Online Tarot Falı Bakımı İçin Tıklayın!


Küçük Arkana kartları ise 56 karttan oluşur bunlar, 10 Asalar, 10 Kılıçlar,10 Kart Kupalar,10 Tılsımlar ve 16 Kart ise Saraylı Kartları’dır.Küçük Arkana kartları ise yaşamımızdaki olayları anlatır.
Tarot kartlarını eğer eğlence olarak kullanıldığında ise kehanet değerinin hiçbir anlamı kalmaz. Bu yüzden Tarot bakmadan önce ciddi düşünüyorsanız ciddi bir araştırma yapmanız gerekiyor. Sadece eğlence için ise araştırmanıza ve öğrenmenize gerek yok.Tarot’la ciddi anlamda ilgileniyorsanız meditasyon çalışması yapmanız gerekir. Kartlarla yaptığınız bu meditasyon sayesinde rahatça kartları yorumlayabilirsiniz.Kartları ezberlemek gerçek anlamda Tarot yorumu yapabilmek için yetersizdir. Doğru sonuçlar verebilir ama amacınıza ulaşmanızı sağlamaz.
Tarot belli kalıplar içerisinde yapılan bir kehanet yöntem değildir.Tarot enerji ile ilgili olduğundan üzerinizde bir ağırlık yaratabilir.Tarot bakmanın sakıncaları var mı diye sorarsanız,bunlardan biri karşınızdaki kişinin sıkıntılarının negatif enerjisinin sizin üzerine geçmesi bir olumsuz özelliğidir.

Tarot Nasıl Bakılır Kartlar Analizler ve Yorumlar Hakkında Yorumlar

Fatmagül diyor ki:

Tarot Hakkında hiçbir bilgim yoktu ama yavaş yavaş toparlamaya basladım sayılır.

Belma diyor ki:

Ya süper paylaşım olmuş teşekkürler.

memolii diyor ki:

tarot baktırmak istiyorum napmma lazım ücretlimi ücreti nekadar bilgi verirseniz sevinirim

Merve diyor ki:

Hocam evliliqime bakabilir misiniz cook buyuk sikintilar yasiyorum simdiden cok tsk ederim

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz