Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 8

Warning: include(/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Tarot Falinizin Acilimi..  Ters gelen Asılmış adam

Fiziksel yetersizliği ve bunu karşı beslenen bencillik kibir ve gurura işaret eder.Sıkıntılarınızı yaratacağı hastalıklara karşı tedbirli olun.Sergilediğiniz kırıcı tutumlar İlişkinizde bir sıkıntı yaratabilir.

  Ters gelen Asa kralı

Kendinize güvenmelisiniz hatalı bir iş veya aklınızdaki garip fikirleri unutup hayatınıza yeni bir başlangıç yapmanız gerekir.

  Ters gelen Kılıç dokuzlusu

Yaşadığınız ve size oldukça fazla üzüntü sıkıntı veren sorunlarınız artık düzelme yolunda. Çok zor günler geçirmişsiniz. Bu problemler sizi o kadar çok sıkmışki geceleri uyku düzeniniz bile bozulmuş. Ümit, yeni inanç ve zaman, bu zor durumdan kurtulmanız için size yardım edecek. Sabırlı olun ve inançlarınız kaybetmeyin, probleminiz daha iyiye doğru gidecek ve çözüme ulaşacak.

  Kupa altılı

Geçmis yasantiniza bakip eski günlerinizi yad edeceksiniz. Geçmise yaptiginiz yolculuk, yapmak istedikleriniz için size ilham verecek ve sizi harekete geçirecektir. Eger bugünden kaçmak için geçmise daliyorsaniz dikkatli olmalisinz. Aksi taktirde kimse özlemlerinizi ve isteklerinizi algilamaz. Yasadiginiz masalimsi ask ise çok geride kaldi. Artik gerçege dönmenin zamani geldi.

  Ters gelen Tılsım üçlüsü

Dileğinize tam anlamıyla konsantre olamamanız sonucunda hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Kibiriniz ve yanlış hükümleriniz sonucunda başkalarının tecrübe ve tavsiyelerinden faydalanamıyorsunuz. Onların size yardım etmek istemelerine müsaade etmeli, görüşlerini almalı ve bunlardan faydalanmalısınız.

  Ters gelen Güneş

Yaşadığınız tatminsizliğin ve kederli, sıkıntılı durumlardan kurtulmanın yolunu bulabilme yeteneğine sahip değilsiniz. Hayatınızda ki yenilgiler sizin kendinize yardım etmeye çalışmanıza engel oluyor. Olumsuz, korku dolu ve dar görüşlülük sizi değişiklikler yapmaktan alıkoyuyor. Evliliğiniz ya da süregelen ilişkiniz başarısızlıkla sonuçlanabilir.

  Ters gelen Tılsım dörtlüsü

Siz güçlü olmayı çok istediğiniz halde kontrolü elden kaçırmış durumdasınız. Dikkatsizliğiniz yüzünden maddi anlamda bir sıkıntı yaşayacaksınız. İş hayatınızda problemlerle karşılaşabilir ve bu nedenle mağdur durumda kalabilirsiniz. Kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.

Burcunuz:

Doğum saati: