Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 8

Warning: include(/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Tarot Falinizin Acilimi..  Kral

Gerçeklesmesini uzun zamandir beklediginiz isteklerin olacagini haber verir. Bunun için kurmaniz gereken düzen için acele etmeniz gerekir. Projelerinizi gerçeklestirirken kendinize olan güveniniz yeterli. Alacaginiz yardimlara güvenmemelisiniz. Aksi taktirde sizi hayal kirikligina ugratabilirler. Gerçeklere dayanarak sergileyeceginiz tavir kuralli ve sistemli hareket etmenizi saglayacaktir. Kral iliskinizi güçlü temeller üzerine oturtup saglama aldiginiz dönemi gösterir.

  Asa kraliçe

Güzel ve verimli bir gelecek sizi bekliyor. Yasadiginiz sikintilari geride birakacaksiniz. Bütün bu gelismelerin yani sira yakinlarinizdan bir darbe alabilirsiniz. Mutlu ve basarili olmanizi istemeyen bir yakininiz basarilariniza engel olabilir.

  Kılıç yedilisi

Basardiginiz isler karsisinda fazlasiyla takdir alacaksiniz. Bu sizi simartmasin. Yeteneklisiniz ve aldiginz isleri basariyla sonlandiriyorsunuz. Ve olumlu kisilik yapiniz ve tavirlariniz sizi aranilan biri haline getiriyor.

  Kupa beşlisi

Kendinizi çok yalniz hissediyorsunuz. Her seyi yitirdiginizi zannediyorsunuz ama arkaniza dönüp bakmalisiniz. Kendinizi bir an önce toplayip yeni baslangiçlar yapabileceginizi göreceksiniz.

  Yıkılan kule

Size dar gelen ortami ve konumlari asip, güvenli ve ferah bir noktaya tasiyacaginizi gösterir. Düsünce tarzinizin degisimine neden olacak deneyimler yasadiniz. Bunun saskinligini henüz üzerinizden atmis degilsiniz. Buna karsin bu kart size önünüze yeni olanaklarin gelecegi haberini verir. Yapmaniz gereken sinirlarinizi ortadan kaldirin. Enerjik olun ve hizli hareket edin. Riskleri göze alarak kaybetmekten korkmayin. Kaybedeceklerinizi daha sonra fazlasiyla geri alacaksiniz.

  Ters gelen Kılıç üçlüsü

Ayrılık kartı. Bu ilişkinin bitimi karşınızdaki kişiden çok size acı verecek. Kendinizi toparlamanız için biraz zamana ihtiyacınız var. sizin için bunu atlatmak zor olsa da başaracaksınız.

  Tılsım kralı

Isteklerinize ulasmak için önünüze çikan firsatlari degerlendirmelisiniz. Cesaretinizi toplayip kararlilikla planlarinizi uygulamaya baslatabilirsiniz. Moralinizin yükselecegi ve kendinize olan güvenin artacagi bir dönemdesiniz. Bu dönem derin ve canli bir iliskiyi haber verir. Sizi doyuma olusturacak samimi bir iliskiyi var olan iliskinizi ise gelistireceginize isaret eder. Asiri heyecaniniz ise zaman zaman tartismalara neden olabilir.

Burcunuz:

Doğum saati: