Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 8

Warning: include(/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Tarot Falinizin Acilimi..  Ters gelen Savaş arabası

Olaylar karşısında kontrolünüzü kaybederek yenilgiye uğrayabilirsiniz. Çünkü düşünceleriniz kontrolünüz dışında yönleniyor ve bu nedenle duygularınızın dengesi bozuluyor. Amaçlarınızı kaybetmekte ve bu konuda izlediğiniz yoldan ayrılmaktasınız. Olaylara karşı zayıf kalmanız nedeniyle kendi kendinizi harap edici koşullar yaratmaktasınız. Daha fazla disiplinli olmalısınız ve düzeninizi bozan davranışlarınızı ciddi bir şekilde incelemelisiniz. Bu kartın ters çıkması bir yetersizlik ve dengesizliği işaret eder ve bu nedenle kendi kontrolünüzü kaybedebilirsiniz.

  Asa dokuzlu

Gerçeklesmesini istediginiz olaylar sizi hayal kirikligina ugratabilir. Kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Size zarar verecek eylemler için yaptiginiz harcamalar sizi maddi anlamda da kayba ugratacaktir. Dikkatli ve ölçülü olmaniz gereken bir dönemdesiniz.

  Kılıç ası

Kesin ve net bir karara varabilmek için konuyu iyi düsünmeniz gerekiyor. Konuya hakim olmaniz sizin yarariniza olacaktir. Iyi düsünülmüs bir karari yürürlüge sokacaksiniz. Analiz ve sentezlerle kendinizi karmasikliktan kurtarabilirsiniz. Iliskinizdeki problemleri partnerinizle tartismalisiniz.

  Kupa dörtlüsü

Yasam tarzinizi gözden geçirmelisiniz. Yasaminizdaki tutarsizliklar sadece ailenizi degil tüm çevrenizi ve iliskilerinizi etkiliyor. Isteksiz ve keyifsiz tutumunuzdan çikmalisiniz. Basarilariniza güveniyorsunuz ama yeni basarilar olmazsa eskiler degerini kaybedebilir.

  Kılıç dörtlüsü

Biraz dinlenmeye ihtiyaciniz var. Kendinizi sikintili ve depresif hissediyorsunuz. Fakat bu geçici bir durum. Bu süre içinde düsünüp dogru kararlar alarak sikintilarinizdan kurtulabilirsiniz. Bu süreyi degerlendirmeniz sizin yarariniza olacaktir.

  Denge

Olaylari sakin karsilamaniz nedeniyle tedirginlik yasamadiniz. Dengeli yakmlasiminizda ki denge size huzuru ve barisi yasamanizi saglayacaktir. Yolunuzda mutlulukla ilerleyebilirsiniz. Uyumlu ve nazik kisiliginiz size tüm kapilari açacaktir. Kendinize zaman ayirin ve keyfini çikarin. Çünkü yansittiginiz huzur yalnizca size degil çevrenizdekilerine de güç ve mutluluk verecektir.

  Ters gelen Tılsım kraliçe

Eliniz attığınız her işin ters gitmesi sizi biraz gerginleştirdi.İlişkiniz eski heyecanını yitirdi ve hayat sizin için şu sıralar çok monoton.Fakat bu durumunun geçici olduğunu unutmayın ve sabredin.

Burcunuz:

Doğum saati:

medyum medyumlar