Tarot Falinizin Acilimi..  Ters gelen Kader çarkı

Ters çıktığı zaman bittiğini düşündüğünüz bir durum tekrar ortaya çıkabilir. Çok çaba sarfettikten sonra, bu konuda çok az bir ilerleme kaydettiğinizi farketmeniz sizin mutsuz olmanıza neden olabilir. Bu kart tekrarlanan bir hatayı ya da bir fırsatı önceden görmemeyi işaret edebilir. Zaman alan problemleriniz var. Daha dikkatli hareket etmeli yenilgiyi kabul etmemelisiniz.

  Asa yedilisi

Sizi rahatsiz eden konuyu karsinizdakilerle tartisabilirsiniz. Fakat tartismak için seçtiginiz zaman dogru zaman degil. Bu yüzlesme ters durumlar yaratabilir ve tartismanin boyutlari degisebilir. Dogru zamani beklemelisiniz.

  Ters gelen Kılıç dokuzlusu

Yaşadığınız ve size oldukça fazla üzüntü sıkıntı veren sorunlarınız artık düzelme yolunda. Çok zor günler geçirmişsiniz. Bu problemler sizi o kadar çok sıkmışki geceleri uyku düzeniniz bile bozulmuş. Ümit, yeni inanç ve zaman, bu zor durumdan kurtulmanız için size yardım edecek. Sabırlı olun ve inançlarınız kaybetmeyin, probleminiz daha iyiye doğru gidecek ve çözüme ulaşacak.

  Kupa beşlisi

Kendinizi çok yalniz hissediyorsunuz. Her seyi yitirdiginizi zannediyorsunuz ama arkaniza dönüp bakmalisiniz. Kendinizi bir an önce toplayip yeni baslangiçlar yapabileceginizi göreceksiniz.

  Ters gelen Şeytan

Korkularınızdan kurtulacaksınız. Düşmanlarınızın ve bencil ihtiyaçların üstesinden geleceksiniz.Artık karşınızdaki kişinin tatsız rolünü sürdürmesine izin vermeyeceksiniz. Hırs ve sahip olduklarınızla ilgili derslerinizi aldınız. Kendinizi çıkarcı insanlara ve ilişkilere karşı koruyabileceksiniz.

  Asa ikilisi

Tarafsiz bakis açinizi bir yana birakmalisiniz. Seçiminiz isteklerinizi belirleyebilir. Taviz vermeden isteklerinize bu sekilde ulasabilirsiniz. Duygularinizin sadece kelimelerde kaldigini ve iliskiye tüm kalbinizle katilmadiginizi, tehlikeli bir döneme yaklastiginizi gösterir. Araya giren sogukluk iliskinizin sonu olabilir.

  Ters gelen Tılsım yedilisi

Sizi parasal üzüntüler ve sıkıntılar bekliyor. İstemediğiniz bir durumla karşı karşıyasınız. Evet bugüne kadar çok çaba sarfettiniz fakat bu çabalarınız çok az sonuç getirdi. Kayıplarınız çok fazla ve bu sizi çok üzüyor. Sıkıntılarınız sağlığınızı da etkiliyebilir. Özellikle sinir sisteminizdeki dengesizlik iç organlarınızı etkiliyebilir.

Burcunuz:

Doğum saati: