Tarot Falinizin Acilimi..  Ters gelen Büyücü

Düzensizliğiniz ve dikkatsizliğiniz yüzünden üzerinize aldığınız işi tam anlamıyla bitiremiyorsunuz. Aslında siz böyle bir kişi değilsiniz ve bunu üzerinizden atmak istiyorsunuz. Fakat dış faktörler sizi etkisi altına almış biran önce bundan kurtulmaya çalışmalısınız. Ayrıca dikkatli olun ahlaksız yada adeletsiz bir işi başarmak için tasarlanmış bir planı gerçekleştirmek üzere kullanılabilirsiniz. Sizin bu durumunuzun farkında olanlar ve bunu kullanmak isteyenler var. Buna müsade etmemelisiniz. Çok yakınınızda sözünü tutmayan ve güvenilmez bir insan var. Ondan uzak durmaya dikkat etmelisiniz.

  Asa beşlisi

Çevrenizden bir kisiyle gereksiz ve siddetli bir tartisma yasamissiniz. Fakat zaman size yanlisi gösterecektir. Iliskinizi tekrar gözden geçirme firsati bulubilirsiniz. Yeni bir iliski için unutmayin, eskinin tamamen bitmesi gerekli. Biraz daha anlayisli olabilirsiniz.

  Kılıç şovalye

Nüfuzunuzu ihtiyaciniz oldugu alanlarda kullanmalisiniz. Spora olan yatkinliginiz bu alanda basarilar elde etmenizi saglayabilir. Tartismalarda siddetten uzak durmalisiniz. Daha akilci bir yol seçerek zekanizla problemleri çözebilirsiniz.

  Ters gelen Kupa kraliçe

Huysuz ve güvenilir olmayan bir kadınla tanışabilirsiniz.Çevrenizde ahlaksızlık ve inançsızlık hat safrada kendiniz bu evrede dış dünyaya kapatmak ve kendi benliğinizin keşfine çıkmak sizin için faydalı olabilir.

  Kılıç dörtlüsü

Biraz dinlenmeye ihtiyaciniz var. Kendinizi sikintili ve depresif hissediyorsunuz. Fakat bu geçici bir durum. Bu süre içinde düsünüp dogru kararlar alarak sikintilarinizdan kurtulabilirsiniz. Bu süreyi degerlendirmeniz sizin yarariniza olacaktir.

  Ters gelen Yıldız

İyimserliğinizi kaybediyorsunuz. Duygusal ve ruhsal açıdan kötü bir dönemdesiniz. Kişiliğinizi ön plana çıkarmamanız bu duruma neden olabilir. Yaratıcı fikirlerinizi ve gücünüzü önemsiz zannettiğiniz için, kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Yaşadığınız ümitsizlik hissi hayallerinizi yıkıyor. Bu duruma karşı uyanık olmalı ve kendinizi yenilemelisiniz. Çünkü sizin için güç bir dönem başlıyor. Ve bu dönemi kolay atlatabilmek için çarenizi kendiniz bulmalısınız.

  Tılsım kralı

Isteklerinize ulasmak için önünüze çikan firsatlari degerlendirmelisiniz. Cesaretinizi toplayip kararlilikla planlarinizi uygulamaya baslatabilirsiniz. Moralinizin yükselecegi ve kendinize olan güvenin artacagi bir dönemdesiniz. Bu dönem derin ve canli bir iliskiyi haber verir. Sizi doyuma olusturacak samimi bir iliskiyi var olan iliskinizi ise gelistireceginize isaret eder. Asiri heyecaniniz ise zaman zaman tartismalara neden olabilir.

Burcunuz:

Doğum saati: