Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 8

Warning: include(/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Tarot Falinizin Acilimi..  Ters gelen Savaş arabası

Olaylar karşısında kontrolünüzü kaybederek yenilgiye uğrayabilirsiniz. Çünkü düşünceleriniz kontrolünüz dışında yönleniyor ve bu nedenle duygularınızın dengesi bozuluyor. Amaçlarınızı kaybetmekte ve bu konuda izlediğiniz yoldan ayrılmaktasınız. Olaylara karşı zayıf kalmanız nedeniyle kendi kendinizi harap edici koşullar yaratmaktasınız. Daha fazla disiplinli olmalısınız ve düzeninizi bozan davranışlarınızı ciddi bir şekilde incelemelisiniz. Bu kartın ters çıkması bir yetersizlik ve dengesizliği işaret eder ve bu nedenle kendi kontrolünüzü kaybedebilirsiniz.

  Asa sekizli

Hayatinizda hizla ilerleyip basamaklari kolay çikabileceksiniz. Aldiginiz kararlar ve olumlu pozitif yönünüz size her zaman kazandiracaktir. Tüm bunlari yaparken hizli gelisen olaylari kabullenmekte zorlanabilirsiniz ama tüm gerçekler ortada. Basarinizi kabullenin. Hos sürprizler sizi bekliyor.

  Kılıç beşlisi

Is çevrenizden olan kisilerle tartismalara girebilirsiniz. Bu kisiler, sizin basarinizi kiskanan kisiler olabilir. Biraz daha dikkatli oldugunuzda bunlarin kim oldugunu kolayca anlayabilirsiniz. Önemsemenizde yarar var.

  Ters gelen Kupa yedilisi

Projelerinizi gerçekleştirecek kararlılık ve iradeye sahip olursanız yaptığınız planlarınızı başarılı bir şekilde uygulamaya geçirebilirsiniz.

  Ters gelen Kılıç dörtlüsü

Gerçekleşmesini istediğiniz bir hayaliniz var ve bunun için özellikle kendinizle başbaşa kaldığınızda dua ediyorsunuz. Fakat siz ne kadar çok istesenizde bu hayaliniz gerçekleşmeyecek. Çünkü olmayacak şeye ümit bağladınız ve bunun gerçekleşmemesi sizi çok üzüyor. Eğer dikkatli olmazsanız sinirleriniz yıpranabilir ve depresyona girebilirsiniz.

  Kılıç üçlüsü

Ayrilik kartidir. Iliskinizin bitis sürecine girdigini gösterir. Size çok aci verecek bu ayrilik. Kendinizi toparlamak için zamana ihtiyaciniz olacak.

  Ters gelen Tılsım beşlisi

Zor ve sıkıntılı günleri geride bıraktınız.Size vaat edilenlerin gerçeklemesiyle mutlu günler sizi bekliyor

Burcunuz:

Doğum saati: