Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 8

Warning: include(/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Tarot Falinizin Acilimi..  Ters gelen Kral

Niyetinizle ilgili meseleyi ele alırken sıradışı ve farklı bir yol izleyeceksiniz. Eğer işinizle ilgili bir niyet tuttuysanız, bu kartın ters çıkması, yeni alışılmış olmayan ve düzensiz bir yaklaşımı göstermektedir. Birlikteliğinizde ise kısa süreli de olsa bir sorun yaşayabilirsiniz. Çünkü kendi iç sesinizi dinlemiyor, çevrenizden gelen öğütleri reddediyorsunuz. Bu tutumunuzu değiştirmeli olaylara daha ılımlı yaklaşmalısınız.

  Asa beşlisi

Çevrenizden bir kisiyle gereksiz ve siddetli bir tartisma yasamissiniz. Fakat zaman size yanlisi gösterecektir. Iliskinizi tekrar gözden geçirme firsati bulubilirsiniz. Yeni bir iliski için unutmayin, eskinin tamamen bitmesi gerekli. Biraz daha anlayisli olabilirsiniz.

  Ters gelen Kılıç beşlisi

Üzerinizde karabulutlar geziyor. Sizi altetmek isteyen iki düşmanınız var. Bunlar özellikle iş çevrenizden olabilirler. Siz dikkatli düşündüğünüzde bunların kim olduğunu anlayacaksınız ve onları kendinizden uzak tutmayı başarabileceksiniz. Fakat önemsemezseniz zarar görebilirsiniz.

  Ters gelen Kupa onlusu

Dostlarınızla ve ailenizle anlaşmazlıklara düşebilirsiniz.Bu evrede yaşayacağınız bazı dost kayıplarına karşı hazırlıklı olun.

  Ters gelen Kılıç dörtlüsü

Gerçekleşmesini istediğiniz bir hayaliniz var ve bunun için özellikle kendinizle başbaşa kaldığınızda dua ediyorsunuz. Fakat siz ne kadar çok istesenizde bu hayaliniz gerçekleşmeyecek. Çünkü olmayacak şeye ümit bağladınız ve bunun gerçekleşmemesi sizi çok üzüyor. Eğer dikkatli olmazsanız sinirleriniz yıpranabilir ve depresyona girebilirsiniz.

  Ters gelen Kılıç ikilisi

İhanet ve aldatmaya işaret eder.Temkinli olun ve çevrenizde olup biten olaylara karşı gözlerinizi açın.

  Tılsım kralı

Isteklerinize ulasmak için önünüze çikan firsatlari degerlendirmelisiniz. Cesaretinizi toplayip kararlilikla planlarinizi uygulamaya baslatabilirsiniz. Moralinizin yükselecegi ve kendinize olan güvenin artacagi bir dönemdesiniz. Bu dönem derin ve canli bir iliskiyi haber verir. Sizi doyuma olusturacak samimi bir iliskiyi var olan iliskinizi ise gelistireceginize isaret eder. Asiri heyecaniniz ise zaman zaman tartismalara neden olabilir.

Burcunuz:

Doğum saati: