Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 8

Warning: include(/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Tarot Falinizin Acilimi..  Ölüm

Ölüm kartı veda anlamına gelir. Keyfi ve zamansız ayrılığı simgeler. Ancak gerçek ölümle ayni anlama gelmez. Bir bitiştir, ayni zamanda yeniden başlangıç olarak algılanmalıdır

  Asa beşlisi

Çevrenizden bir kisiyle gereksiz ve siddetli bir tartisma yasamissiniz. Fakat zaman size yanlisi gösterecektir. Iliskinizi tekrar gözden geçirme firsati bulubilirsiniz. Yeni bir iliski için unutmayin, eskinin tamamen bitmesi gerekli. Biraz daha anlayisli olabilirsiniz.

  Ters gelen Kılıç onlusu

Sizin için ters olan bir durum artık iyiye doğru gidiyor. Artık sizde bu durum karşısında tutumunuzu değiştirdiniz ve sizden daha üsütn kişilerden fikir alıyorsunuz.Siz bu inişli çıkışlı devreyi bitirebilmek için kendi aklınıza, zekanıza güveniyorsunuz. Ayrıca duanın ve inançlarınızın da gücü sizin bu güç devreyi atlatmanıza yardım edecektir. Sizin için bir ümit ışığı söz konusu. Problemleriniz azalıyor.

  Kupa dokuzlu

Size sans getirecektir. Birlikteliklerinizin verdigi mutlululugu ve huzuru anlatir. Sevgide artma kendini her yönüyle gösterir. Büyük bir askin belirtisi, hatta aileye katilacak bir bebegin habercisidir. Sezgilerinize güvenin. Dogru yolu, içgüdülerinizin rehberligi sayesinde bulubilirsiniz.

  Ters gelen Tılsım üçlüsü

Dileğinize tam anlamıyla konsantre olamamanız sonucunda hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Kibiriniz ve yanlış hükümleriniz sonucunda başkalarının tecrübe ve tavsiyelerinden faydalanamıyorsunuz. Onların size yardım etmek istemelerine müsaade etmeli, görüşlerini almalı ve bunlardan faydalanmalısınız.

  Ters gelen Kılıç üçlüsü

Ayrılık kartı. Bu ilişkinin bitimi karşınızdaki kişiden çok size acı verecek. Kendinizi toparlamanız için biraz zamana ihtiyacınız var. sizin için bunu atlatmak zor olsa da başaracaksınız.

  Ters gelen Tılsım kraliçe

Eliniz attığınız her işin ters gitmesi sizi biraz gerginleştirdi.İlişkiniz eski heyecanını yitirdi ve hayat sizin için şu sıralar çok monoton.Fakat bu durumunun geçici olduğunu unutmayın ve sabredin.

Burcunuz:

Doğum saati: