Tarot Falinizin Acilimi..  Ters gelen Savaş arabası

Olaylar karşısında kontrolünüzü kaybederek yenilgiye uğrayabilirsiniz. Çünkü düşünceleriniz kontrolünüz dışında yönleniyor ve bu nedenle duygularınızın dengesi bozuluyor. Amaçlarınızı kaybetmekte ve bu konuda izlediğiniz yoldan ayrılmaktasınız. Olaylara karşı zayıf kalmanız nedeniyle kendi kendinizi harap edici koşullar yaratmaktasınız. Daha fazla disiplinli olmalısınız ve düzeninizi bozan davranışlarınızı ciddi bir şekilde incelemelisiniz. Bu kartın ters çıkması bir yetersizlik ve dengesizliği işaret eder ve bu nedenle kendi kontrolünüzü kaybedebilirsiniz.

  Asa kralı

Kendinize olan güveniniz, yasaminizi da olumlu etkiliyor. Bu tutarliliginiz devam ettigi sürece ideallerinizden kaçmamalisiniz. Karsilastiginiz her olayi kendi yargilariniza göre degerlendirmeniz, olaylarin boyutunu degistiriyor. Fakat sorgulamalariniz ahlaki degerlerinizi artiracaktir.

  Kılıç yedilisi

Basardiginiz isler karsisinda fazlasiyla takdir alacaksiniz. Bu sizi simartmasin. Yeteneklisiniz ve aldiginz isleri basariyla sonlandiriyorsunuz. Ve olumlu kisilik yapiniz ve tavirlariniz sizi aranilan biri haline getiriyor.

  Kupa kralı

Bugünlerde kendinizi oldukça romantik buluyorsunuz. Duygularinizi baskalariyla kolayca paylasiyorsunuz. Derin ve duygusal hayallere kendinizi kaptirmis durumdasiniz. Doga üstü güçlerinizin farkina varip bunlari yasaminiza geçirebilirsiniz. Meslek degisimine ise olumlu baktiginiz bir dönemdesiniz.

  Ters gelen Şeytan

Korkularınızdan kurtulacaksınız. Düşmanlarınızın ve bencil ihtiyaçların üstesinden geleceksiniz.Artık karşınızdaki kişinin tatsız rolünü sürdürmesine izin vermeyeceksiniz. Hırs ve sahip olduklarınızla ilgili derslerinizi aldınız. Kendinizi çıkarcı insanlara ve ilişkilere karşı koruyabileceksiniz.

  Asa ikilisi

Tarafsiz bakis açinizi bir yana birakmalisiniz. Seçiminiz isteklerinizi belirleyebilir. Taviz vermeden isteklerinize bu sekilde ulasabilirsiniz. Duygularinizin sadece kelimelerde kaldigini ve iliskiye tüm kalbinizle katilmadiginizi, tehlikeli bir döneme yaklastiginizi gösterir. Araya giren sogukluk iliskinizin sonu olabilir.

  Tılsım altılı

Sabrinizi dogru zamanda gösterdiniz. Ancak asiliginizi göstermenin zamani geldi. Sade, cömert ve yardimsever davranin. Gerektiginde sevdiklerinize parasal yönden destek vermekten kaçinmayin. Size bu yardimlarinizin karsiligini ödeyecektirler.

Burcunuz:

Doğum saati: