Tarot Falinizin Acilimi..  Joker

Joker, yeni deneyimler kazanilacagi yeni bir is alanina girilecegini gösterir. Ögrenme isteginiz ve merakiniz yeni isinizi çabuk kavramanizi saglayacak. Ancak güven ve basari ile ilgili görüslerinizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Yasaminizda karsiniza çikacak yenilikler sizi sasirtacak.

  Ters gelen Asa Ası

Dileğiniz de riskle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu da yaşamak istediklerinizi erteleyebilir. Bencil bir tutum göstermemeli, iddialı davranmamalısınız. Bu şekilde dilediğinize daha çabuk kavuşabilirsiniz.

  Ters gelen Kılıç kraliçe

Size karşı düşmanlık besleyen kişilerin aldatmalarına kanmayın.Kendini erdemli biriymiş gibi hissettirecek bu kişinin oyunları hayatınızı olumsuz etkileyebilir.

  Kupa kraliçe

Kendi dünyaniza çekilip kendinizi dis dünyaya kapattiniz. Kendinizi kesfe çiktiniz. Kendinizi tanimak ve neler istediginize karar vermek sizi rahatlatacak. Degisimden sizin kadar çevreniz de memnun olacaktir.

  Tılsım üçlüsü

Isteklerinizin size yeni bir tecrübe alanina, hatta yasam dönemine götürecek bir yol açacaginin farkina varin. Engelleri kolaylikla atlayip, sizi zenginlestirecek yeni deneyimlerle dolu engin bir dünyaya adim atmanizi saglayacak.

  Ters gelen Yıldız

İyimserliğinizi kaybediyorsunuz. Duygusal ve ruhsal açıdan kötü bir dönemdesiniz. Kişiliğinizi ön plana çıkarmamanız bu duruma neden olabilir. Yaratıcı fikirlerinizi ve gücünüzü önemsiz zannettiğiniz için, kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Yaşadığınız ümitsizlik hissi hayallerinizi yıkıyor. Bu duruma karşı uyanık olmalı ve kendinizi yenilemelisiniz. Çünkü sizin için güç bir dönem başlıyor. Ve bu dönemi kolay atlatabilmek için çarenizi kendiniz bulmalısınız.

  Ters gelen Tılsım kralı

Karşınızdaki kişi oldukça inatçı ve sizi zorlayacak bir insan. Ayrıca maddiyata çok düşkün ve para için herşeyi yapabilir. Servet ve yer edinebilmek için kural dışı düşüncelerle hareket edebilir. İnsanların konumlarından oldukça etkileniyor ve onlara buna göre yaklaşıyor. Aslında maddi konularda ona güvenmemeli ve dikkatli davranmalısınız. O sadece sahip olduklarına değer veriyor ve sevdiği kişiyi ve sahip olduğu duyguları önemsemiyor

Burcunuz:

Doğum saati: