Tarot Falinizin Acilimi..  Ters gelen Kraliçe

Yaşadığınız hayatınız ve kişisel inanışlarınız arasında bir dengesizlik yaşıyorsunuz. Bu eğiliminiz sorduğunuz soru ile ilişkili diğer kişi ve koşullar için çok önemli şahsi ahlak sisteminin gözden çıkarılması veya uzlaşması olarak görülür. Siz soruna çare bulmak veya değişiklik yapmaktansa, hoşa gitmeyen bir uzlaşmadan yanasınız. Sanki bir uykuda gibisiniz. Belki de yaşadığınız olaylar sizi kinci ve gücenmiş bir tutuma itiyor. Bu durumunuzun farkına varıp, düzelme yoluna gitmelisiniz.

  Ters gelen Asa altılısı

Hayatınızda başarısızlık veya ilerleme kaydettiğiniz bir konuda durma ya da gerileme yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu kart süregelen bir ilişkide veya evlilikte üçüncü bir kişiye de yorumlanabilir. Karşınızdaki kişinin göstereceği sadakatsizlik yüzünden yuvanız da mutsuzluk yaşayacaksınız. Her şey yolunda giderken kartın gösterdiği gibi atınıza ters biniyorsunuz. Kayıp ve başarısızlık sizi bekliyor.

  Ters gelen Kılıç beşlisi

Üzerinizde karabulutlar geziyor. Sizi altetmek isteyen iki düşmanınız var. Bunlar özellikle iş çevrenizden olabilirler. Siz dikkatli düşündüğünüzde bunların kim olduğunu anlayacaksınız ve onları kendinizden uzak tutmayı başarabileceksiniz. Fakat önemsemezseniz zarar görebilirsiniz.

  Kupa beşlisi

Kendinizi çok yalniz hissediyorsunuz. Her seyi yitirdiginizi zannediyorsunuz ama arkaniza dönüp bakmalisiniz. Kendinizi bir an önce toplayip yeni baslangiçlar yapabileceginizi göreceksiniz.

  Asa üçlüsü

Önünüz açik. Girisimciliginiz sayesinde basaridan basariya kosabilirsiniz. Gelecekle ilgili yaptiginiz planlari tekrar gözden geçirmenizde fayda var.

  Kılıç üçlüsü

Ayrilik kartidir. Iliskinizin bitis sürecine girdigini gösterir. Size çok aci verecek bu ayrilik. Kendinizi toparlamak için zamana ihtiyaciniz olacak.

  Tılsım prensi

Eger güç ve inançla hareket ederseniz isteklerinize kolayca ulasabilirsiniz. Karamsarliktan kurtulup, zorluklarin ötesine bakmalisiniz.

Burcunuz:

Doğum saati: