Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 8

Warning: include(/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Tarot Falinizin Acilimi..  Aşıklar

İsinizle ilgili tüm kosullari degerlendirip, gelecekteki konumunuzu belirleyecek kesin kararlar almaniz gerektigini gösterir. Bu kararlar isinizi degistirmeyi kapsadigi gibi yeni bir is alanin seçimi, yeni bir projeyi de kapsayabilir. Bu kart kesin olarak verilmis kararlara bagli kalindigi sürece mutluluga ve dinginlige ulasilabilecegini gösterir. Ask iliskilerinizde ise sizi derinden etkileyecek yogun bir sevginin isaretçisidir.

  Asa onlusu

Kendiniz disinda gelisen olaylara müdahale etmekten vazgeçmelisiniz. Bu sizi yipratabilir. Gereksiz yere aldiginiz sorumluluklarin altinda ezilebilirsiniz. Aldiginiz sorumluluklari yerine getirebilir, basarili olabilirsiniz ama emeginizin karsiligini alamayabilirsiniz.

  Ters gelen Kılıç kralı

Yaşamınızda şu sıralar hainlik ve gaddarlık yapan kişiler diz boyu.Dost görünen düşmanlara karşı tedbirli olun.İnatçılığınız sonu kötü bitecek olaylara yol açabilir.

  Ters gelen Kupa beşlisi

Tam her şey bitti derken yeni bir destek alacak ve ümitli bekleyişinizin meyvelerini toplayacaksınız..Hayat sizin için yeniden başlıyor.Şimdi geçmiş hatalarınızdan ders alma zamanı.

  Ters gelen Asa üçlüsü

Çevrenizde başarıyı yakalamış arkadaşlarınızı görüp iç geçirdiğiniz bir dönemdeyiz.Girişimci ruhunuzu su üstüne çıkartma cesaretini gösteremediğiniz sürece iç geçirmeye devam edeceksiniz.Bu evrede engellerle karşılaşabilirsiniz.Gelecekle ilgili planlarınızı gözden geçirmenizde fayda var

  Dünya

İs hayatinizda size dogru meslegi seçtiginizi ve sizi kariyerinizin en üst noktasina ulastiracak dogru yol üzerinde oldugunuzu bildirir. Bilinçlenme yolunda önemli adim attiginizi ve kendinize güvenle istediginiz noktaya geleceksiniz. Bulundugunuz noktanin keyfini çikarmaya bakin ve çevrenizle de paylasin . Yasayacaginiz iliski yasantinizi etkileyecek, bir evlilik veya hayat paylasimi olan ciddi beraberlik seklinde yasiyacaksiniz.

  Tılsım ası

Önünüze çikan firsatlarin degerini çok iyi bildiginizi ve olanaklardan yararlamak için elinizden gelen her seyi yapmaya hazir oldugunuzu gösterin. Sizi mutluluga ulastiracak derin bir iliskiye gireceginizi müjdeler. Kimseden yardim beklemeyin. Degerlendirmelerinizi kendiniz yapin.

Burcunuz:

Doğum saati: