Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 8

Warning: include(/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Tarot Falinizin Acilimi..  Ters gelen Büyücü

Düzensizliğiniz ve dikkatsizliğiniz yüzünden üzerinize aldığınız işi tam anlamıyla bitiremiyorsunuz. Aslında siz böyle bir kişi değilsiniz ve bunu üzerinizden atmak istiyorsunuz. Fakat dış faktörler sizi etkisi altına almış biran önce bundan kurtulmaya çalışmalısınız. Ayrıca dikkatli olun ahlaksız yada adeletsiz bir işi başarmak için tasarlanmış bir planı gerçekleştirmek üzere kullanılabilirsiniz. Sizin bu durumunuzun farkında olanlar ve bunu kullanmak isteyenler var. Buna müsade etmemelisiniz. Çok yakınınızda sözünü tutmayan ve güvenilmez bir insan var. Ondan uzak durmaya dikkat etmelisiniz.

  Asa sekizli

Hayatinizda hizla ilerleyip basamaklari kolay çikabileceksiniz. Aldiginiz kararlar ve olumlu pozitif yönünüz size her zaman kazandiracaktir. Tüm bunlari yaparken hizli gelisen olaylari kabullenmekte zorlanabilirsiniz ama tüm gerçekler ortada. Basarinizi kabullenin. Hos sürprizler sizi bekliyor.

  Kılıç kraliçe

Hayatin tadini çikariyorsunuz. Iliskinizde ise unutulmaz anlar yasayacaksiniz. Içten ve canli duygulariniz partnerinizle olan yakinliginizi artiracak. Yaraticiliginiz had safhada. Kendinizden ve yasaminizdan olan memnuniyetiniz çevrenizdekileri de mutlu edecek.

  Kupa yedilisi

Hayalperestliginizi bir kenara birakmalisiniz. Çünkü ayaklariniz yere basmiyor. Artik gerçek yasama dönme zamani geldi. Isteklerinizi gerçek bir zemin üzerine oturtun. Sorumluluklarinizi unutmamalisiniz.

  Ters gelen Tılsım üçlüsü

Dileğinize tam anlamıyla konsantre olamamanız sonucunda hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Kibiriniz ve yanlış hükümleriniz sonucunda başkalarının tecrübe ve tavsiyelerinden faydalanamıyorsunuz. Onların size yardım etmek istemelerine müsaade etmeli, görüşlerini almalı ve bunlardan faydalanmalısınız.

  Denge

Olaylari sakin karsilamaniz nedeniyle tedirginlik yasamadiniz. Dengeli yakmlasiminizda ki denge size huzuru ve barisi yasamanizi saglayacaktir. Yolunuzda mutlulukla ilerleyebilirsiniz. Uyumlu ve nazik kisiliginiz size tüm kapilari açacaktir. Kendinize zaman ayirin ve keyfini çikarin. Çünkü yansittiginiz huzur yalnizca size degil çevrenizdekilerine de güç ve mutluluk verecektir.

  Tılsım prensi

Eger güç ve inançla hareket ederseniz isteklerinize kolayca ulasabilirsiniz. Karamsarliktan kurtulup, zorluklarin ötesine bakmalisiniz.

Burcunuz:

Doğum saati: