Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 8

Warning: include(/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Tarot Falinizin Acilimi..  Aziz

Aziz; güven, basari, ve sayginlik gibi konularin disinda daha derin düsünceleri temsil eder. Yasamdan daha derin doyumlarin alinabilecegi bir arayisi gösterir. İs hayatinda karsilasilacak negatif görevlerde kendi ilkelerinden vazgeçmemeyi simgeler. Varolusunuza dair sorularla ugrasilacak bir döneme girilecegini haber verir. Bu sorgulama süreci sonunda karar verme yetiniz gelisecek. İliskilerde ise karsilikli güven ve sempatiyi isaret eder. Aziz, evlenme istegi olarak da yorumlanabilir. Özgüveninizi isteklerinizin gerçeklesmesi için kullanin. Gücününüzü degerlerinize bagli ve prensiplerinize ters düsmeyecek sekilde kullanin. Gelismelerin sizi sevindereceginden emin olabilirsiniz.

  Ters gelen Asa altılısı

Hayatınızda başarısızlık veya ilerleme kaydettiğiniz bir konuda durma ya da gerileme yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu kart süregelen bir ilişkide veya evlilikte üçüncü bir kişiye de yorumlanabilir. Karşınızdaki kişinin göstereceği sadakatsizlik yüzünden yuvanız da mutsuzluk yaşayacaksınız. Her şey yolunda giderken kartın gösterdiği gibi atınıza ters biniyorsunuz. Kayıp ve başarısızlık sizi bekliyor.

  Ters gelen Kılıç kraliçe

Size karşı düşmanlık besleyen kişilerin aldatmalarına kanmayın.Kendini erdemli biriymiş gibi hissettirecek bu kişinin oyunları hayatınızı olumsuz etkileyebilir.

  Kupa onlusu

Yasaminizdaki olumlu gelismeler sizi mutlu edecek. Ama bütün planlarinizin gerçeklesmesini beklemeyin. Mesleki kariyerinizde yükseleceginiz bir dönemdesiniz. Hislerinize ve sagduyunuza kulak verin.

  Ters gelen Mahkeme

Kendinizi biraz ihmal ediyorsunuz. Hayatınızda yeni bir dönüm noktasına gelmek, eskiyi silmek istiyorsunuz. Fakat bu sizin için uygun bir zaman değil. İlk başta eski karışık durumlarınızdan ve sabit fikirlerinizden kurtulmalısınız. Yaratıcılığınızın farkına varmalısınız. Önce geçmişteki hatalarınızı tamir etmeli, hayatınızı düzene koymalı ve daha sonra yaşamınızda yeni bir sayfa açmalısınız. Unutmayın eski karışıklıklardan kurtulmadan, özlediğiniz yeni düzene kavuşamazsınız. Ayrıca bu ara sağlığınızı da ihmal ediyorsunuz. Ciddi bir problemle karşılaşabilirsiniz.

  Kupa ikilisi

Kupa ikilisi yeni, sempatik bir tanismanin habercisidir. Sevgi dolu bir alis verisin gerçeklesecegi ortamlara gireceksiniz. Bu karsilasma sizi barisa aska, veya flörte, çok sevimli insan topluluguna ya da bir is arkadasi çevresine götürebilir.

  Ters gelen Tılsım kraliçe

Eliniz attığınız her işin ters gitmesi sizi biraz gerginleştirdi.İlişkiniz eski heyecanını yitirdi ve hayat sizin için şu sıralar çok monoton.Fakat bu durumunun geçici olduğunu unutmayın ve sabredin.

Burcunuz:

Doğum saati: