Tarot Falinizin Acilimi..  Ters gelen Güç

Bu kartın ters bir anlamı yoktur.Çünkü güç her zaman güçlüdür.Doğrunun güçlü olduğuna inandınız ve kendinizi disipline soktunuz.Karşılaşacağınız zorluklara karşı kuvvet ve dayanma gücüne sahipsiniz.Eski deneyimler sizi aşktan soğutsa da uygun bir kişiyle tekrardan denemeniz sizin yararınıza olacaktır.

  Ters gelen Asa kralı

Kendinize güvenmelisiniz hatalı bir iş veya aklınızdaki garip fikirleri unutup hayatınıza yeni bir başlangıç yapmanız gerekir.

  Ters gelen Kılıç prensi

Gelişen bazı olaylara karşı hazırsızlık yakalanabilirsiniz.Ayrıca bu kart sürpriz bir haber ve bir hastalığın habercisidir.Dikkatli olun

  Kupa dokuzlu

Size sans getirecektir. Birlikteliklerinizin verdigi mutlululugu ve huzuru anlatir. Sevgide artma kendini her yönüyle gösterir. Büyük bir askin belirtisi, hatta aileye katilacak bir bebegin habercisidir. Sezgilerinize güvenin. Dogru yolu, içgüdülerinizin rehberligi sayesinde bulubilirsiniz.

  Ay

Çalisma hayatinizdaki korku ve güvensizligi, bir sinavda basarili olamama endisesi, issiz kalma korkusunu simgeler. Korkunun gereksizligini bilsek de bunu yüreginizde yasamaya devam edersiniz. Ruhunuzun derinliklerine inin. Orada güvensizliginizin ve korkularinizin temelini bulucaksiniz. Bu ayni zamanda kendini kesfetmek ve yasamla ilgili korkularinizi yenmek için firsattir. Paylasim çevrenizle de rahat iletisim kurmanizi saglayacak, destek ve sempati toplayacaksiniz. Kiskançlik ve terk edilme korkusu iliskinize zarar verebilir. Dikkat edin.

  Dünya

İs hayatinizda size dogru meslegi seçtiginizi ve sizi kariyerinizin en üst noktasina ulastiracak dogru yol üzerinde oldugunuzu bildirir. Bilinçlenme yolunda önemli adim attiginizi ve kendinize güvenle istediginiz noktaya geleceksiniz. Bulundugunuz noktanin keyfini çikarmaya bakin ve çevrenizle de paylasin . Yasayacaginiz iliski yasantinizi etkileyecek, bir evlilik veya hayat paylasimi olan ciddi beraberlik seklinde yasiyacaksiniz.

  Tılsım dokuz

Parasal açidan sikintili ve zor günler geçireceksiniz. Size verilen tavsiyeleri önemsememeyi ve tutarsiz davranislarinizi ne yazik ki pahali ödeyeceksiniz. Artik hayatinizi bir plan ve programa oturtmalisiniz. Zor günlerin hakkindan ancak böyle gelebilirsiniz.

Burcunuz:

Doğum saati: