Tarot Falinizin Acilimi..  Kraliçe

Güçlü enerjilerin ortaya çikacagi bir dönemi simgeler. Degisen kosullara ayak uydurulmasi gerektigini ve rutin düzenden kurtaracak yeni gelismeleri haber verir. Bu kart is alaninda yeni pozisyonlarin ve iyi kariyerinde habercisi olabilir. Düsünce açisindan zenginleseceginizi ve yeni kenaatlerinizin olusacagini da. İliskilerinize ise canlilik gelecegini. Verimli oldugunuz kadar yeniliklere ve degisimlere açik oldugunuzu kanitladiniz. Artik enerjinizi yasamdan zevk aldiginiz olaylara ve eylemler verme zamani.

  Asa prensi

Kendinizi yalniz hissediyorsunuz. Sevgi ve ilgi bekliyorsunuz. Girdiginiz tüm gruplarda dikkat çekmek için elinizden geleni yapiyorsunuz. Davranislariniza dikkat etmelisiniz. Çünkü yaptiginiz hareket ve davranislar sizi itici kilabilir.

  Ters gelen Kılıç dokuzlusu

Yaşadığınız ve size oldukça fazla üzüntü sıkıntı veren sorunlarınız artık düzelme yolunda. Çok zor günler geçirmişsiniz. Bu problemler sizi o kadar çok sıkmışki geceleri uyku düzeniniz bile bozulmuş. Ümit, yeni inanç ve zaman, bu zor durumdan kurtulmanız için size yardım edecek. Sabırlı olun ve inançlarınız kaybetmeyin, probleminiz daha iyiye doğru gidecek ve çözüme ulaşacak.

  Kupa dörtlüsü

Yasam tarzinizi gözden geçirmelisiniz. Yasaminizdaki tutarsizliklar sadece ailenizi degil tüm çevrenizi ve iliskilerinizi etkiliyor. Isteksiz ve keyifsiz tutumunuzdan çikmalisiniz. Basarilariniza güveniyorsunuz ama yeni basarilar olmazsa eskiler degerini kaybedebilir.

  Kupa üçlüsü

Duygusal yasaminizi noktaliyorsunuz. Kendinizi mutsuz ve yalniz hissediyorsunuz. Iliskinizin yürümesi ise imkansiz. Iliskinizin bozulmasina bir üçüncü kisi neden. Aldatilmayi kaldiramiyorsunuz. Size yapilan saygisizligin farkinda olmaniz pozitif düsünebildiginize isarettir. Ancak sizden hoslanan birinin varligi da yeni bir iliskinin temellerini atabilir.

  Dünya

İs hayatinizda size dogru meslegi seçtiginizi ve sizi kariyerinizin en üst noktasina ulastiracak dogru yol üzerinde oldugunuzu bildirir. Bilinçlenme yolunda önemli adim attiginizi ve kendinize güvenle istediginiz noktaya geleceksiniz. Bulundugunuz noktanin keyfini çikarmaya bakin ve çevrenizle de paylasin . Yasayacaginiz iliski yasantinizi etkileyecek, bir evlilik veya hayat paylasimi olan ciddi beraberlik seklinde yasiyacaksiniz.

  Tılsım dörtlüsü

Parasal olarak rahatlayacaginiz bir döneme gireceksiniz. Hirsiniz, bu rahatlamayla beraber artacak. Kazanmak size yetmeyecek ama unutmayin bu da sizi fazlasiyla yipratacaktir.

Burcunuz:

Doğum saati: