Tarot Falinizin Acilimi..  Kraliçe

Güçlü enerjilerin ortaya çikacagi bir dönemi simgeler. Degisen kosullara ayak uydurulmasi gerektigini ve rutin düzenden kurtaracak yeni gelismeleri haber verir. Bu kart is alaninda yeni pozisyonlarin ve iyi kariyerinde habercisi olabilir. Düsünce açisindan zenginleseceginizi ve yeni kenaatlerinizin olusacagini da. İliskilerinize ise canlilik gelecegini. Verimli oldugunuz kadar yeniliklere ve degisimlere açik oldugunuzu kanitladiniz. Artik enerjinizi yasamdan zevk aldiginiz olaylara ve eylemler verme zamani.

  Ters gelen Asa altılısı

Hayatınızda başarısızlık veya ilerleme kaydettiğiniz bir konuda durma ya da gerileme yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu kart süregelen bir ilişkide veya evlilikte üçüncü bir kişiye de yorumlanabilir. Karşınızdaki kişinin göstereceği sadakatsizlik yüzünden yuvanız da mutsuzluk yaşayacaksınız. Her şey yolunda giderken kartın gösterdiği gibi atınıza ters biniyorsunuz. Kayıp ve başarısızlık sizi bekliyor.

  Kılıç beşlisi

Is çevrenizden olan kisilerle tartismalara girebilirsiniz. Bu kisiler, sizin basarinizi kiskanan kisiler olabilir. Biraz daha dikkatli oldugunuzda bunlarin kim oldugunu kolayca anlayabilirsiniz. Önemsemenizde yarar var.

  Kupa yedilisi

Hayalperestliginizi bir kenara birakmalisiniz. Çünkü ayaklariniz yere basmiyor. Artik gerçek yasama dönme zamani geldi. Isteklerinizi gerçek bir zemin üzerine oturtun. Sorumluluklarinizi unutmamalisiniz.

  Kupa üçlüsü

Duygusal yasaminizi noktaliyorsunuz. Kendinizi mutsuz ve yalniz hissediyorsunuz. Iliskinizin yürümesi ise imkansiz. Iliskinizin bozulmasina bir üçüncü kisi neden. Aldatilmayi kaldiramiyorsunuz. Size yapilan saygisizligin farkinda olmaniz pozitif düsünebildiginize isarettir. Ancak sizden hoslanan birinin varligi da yeni bir iliskinin temellerini atabilir.

  Kılıç üçlüsü

Ayrilik kartidir. Iliskinizin bitis sürecine girdigini gösterir. Size çok aci verecek bu ayrilik. Kendinizi toparlamak için zamana ihtiyaciniz olacak.

  Ters gelen Tılsım onlusu

Yaşadığınız ilişkinin partnerinizin ailesi tarafından da hoş karşılanması sizi memnun edecek.Ayrıca parasal konularda bir sıkıntı yaşayabilirsiniz.Risklere karşı uyanık olun.

Burcunuz:

Doğum saati: