Tarot Falinizin Acilimi..  Ters gelen Aziz

Aykırı tavırlarınız toplumda pek kabul görmese de yeni düşüncelere açık yapınız önünüze çıkabilecek fırsatları değerlendirmenize yol açabilir.İlişkinizde bir ayrılık söz konu olabilir

  Asa kraliçe

Güzel ve verimli bir gelecek sizi bekliyor. Yasadiginiz sikintilari geride birakacaksiniz. Bütün bu gelismelerin yani sira yakinlarinizdan bir darbe alabilirsiniz. Mutlu ve basarili olmanizi istemeyen bir yakininiz basarilariniza engel olabilir.

  Kılıç sekizli

Kisa bir süre önce yasadiginz ayrilik hala sizi üzüyor. Ancak hayat hala devam ediyor ve güzel günler sizi bekliyor. Artik özgürsünüz. Istediklerinizi yaparak hayatinizi renklendirebilirsiniz.

  Kupa kralı

Bugünlerde kendinizi oldukça romantik buluyorsunuz. Duygularinizi baskalariyla kolayca paylasiyorsunuz. Derin ve duygusal hayallere kendinizi kaptirmis durumdasiniz. Doga üstü güçlerinizin farkina varip bunlari yasaminiza geçirebilirsiniz. Meslek degisimine ise olumlu baktiginiz bir dönemdesiniz.

  Ters gelen Şeytan

Korkularınızdan kurtulacaksınız. Düşmanlarınızın ve bencil ihtiyaçların üstesinden geleceksiniz.Artık karşınızdaki kişinin tatsız rolünü sürdürmesine izin vermeyeceksiniz. Hırs ve sahip olduklarınızla ilgili derslerinizi aldınız. Kendinizi çıkarcı insanlara ve ilişkilere karşı koruyabileceksiniz.

  Ters gelen Denge

Davranışlarınızda aşırıya kaçıyorsunuz. Bu tutumunuzu sürdürürseniz ilerlemek istediğiniz yoldan çıkabilirsiniz. Koşullarınızı yönlendirememe, uzlaşamama ve aşırılık size de bu istikrarsız durumun meydana gelmesine neden oluyor. Olaylara karşı gösterdiğiniz aşırı reaksiyon sizin sabırsız ve alıngan bir yapıya sahip olmanızı ve olayları yüzünüze gözünüze bulaştırmanızı sağlıyor. Aşırı, sert ve makul olmayan davranışlardan kaçınmalısınız. Uyum sağlayabilmek için uzlaşmalısınız.

  Tılsım şovalye

Yaptiginiz islerden memnun degilsiniz. Tüm olanlari degistirmek istiyorsunuz. Bir süre sabirli olun.Yapmak istediginiz is degisikligi için dogru zamanda degilsiniz. Artik olanlari birakip olacaklara bakmali ve ona göre stratejiler gelistirmelisiniz.

Burcunuz:

Doğum saati: