Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 8

Warning: include(/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/atusa/public_html/wp-content/themes/medyum_atusa/banner468.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/atusa/public_html/tarotac.php on line 18

Tarot Falinizin Acilimi..  Ölüm

Ölüm kartı veda anlamına gelir. Keyfi ve zamansız ayrılığı simgeler. Ancak gerçek ölümle ayni anlama gelmez. Bir bitiştir, ayni zamanda yeniden başlangıç olarak algılanmalıdır

  Asa kralı

Kendinize olan güveniniz, yasaminizi da olumlu etkiliyor. Bu tutarliliginiz devam ettigi sürece ideallerinizden kaçmamalisiniz. Karsilastiginiz her olayi kendi yargilariniza göre degerlendirmeniz, olaylarin boyutunu degistiriyor. Fakat sorgulamalariniz ahlaki degerlerinizi artiracaktir.

  Kılıç kraliçe

Hayatin tadini çikariyorsunuz. Iliskinizde ise unutulmaz anlar yasayacaksiniz. Içten ve canli duygulariniz partnerinizle olan yakinliginizi artiracak. Yaraticiliginiz had safhada. Kendinizden ve yasaminizdan olan memnuniyetiniz çevrenizdekileri de mutlu edecek.

  Kupa beşlisi

Kendinizi çok yalniz hissediyorsunuz. Her seyi yitirdiginizi zannediyorsunuz ama arkaniza dönüp bakmalisiniz. Kendinizi bir an önce toplayip yeni baslangiçlar yapabileceginizi göreceksiniz.

  Mahkeme

İs hayatinizda bir dönüm noktasina geldiginizi gösterir. İstifa ya da köklü bir degisim, girilecek degisik bir pozisyonu haber verir. Meslek degisiminiz söz konusu olmayacak sadece kapali kaldiginizi düsündügünüz duvarlar yikilacak ve yükseleceksiniz. Kart süreli ya da yeni baslayacak bir iliskide gerçek aski bulacaginizi gösteriyor. Bu dönemde aklinizin ucundan geçmeyen firsatlari yakalayabilirsiniz. Dogru adimi atarsaniz pisman olmayacaksiniz. Sizi tutsak eden tüm düsünceleri ve konumu geride birakin. Deneyimleriniz size yol gösterecektir.

  Ters gelen Güneş

Yaşadığınız tatminsizliğin ve kederli, sıkıntılı durumlardan kurtulmanın yolunu bulabilme yeteneğine sahip değilsiniz. Hayatınızda ki yenilgiler sizin kendinize yardım etmeye çalışmanıza engel oluyor. Olumsuz, korku dolu ve dar görüşlülük sizi değişiklikler yapmaktan alıkoyuyor. Evliliğiniz ya da süregelen ilişkiniz başarısızlıkla sonuçlanabilir.

  Tılsım altılı

Sabrinizi dogru zamanda gösterdiniz. Ancak asiliginizi göstermenin zamani geldi. Sade, cömert ve yardimsever davranin. Gerektiginde sevdiklerinize parasal yönden destek vermekten kaçinmayin. Size bu yardimlarinizin karsiligini ödeyecektirler.

Burcunuz:

Doğum saati: