Burcunuz:

Doğum saati:

By 08 Aralık 2010

ÜCRETSİZ YILDIZNAME FALI

Ücretsiz Yıldızname Falı Baktırmak İstiyorum

Lütfen ücretsiz yildizname fali baktirmak istiyorum diye mailler yollamayın.Her gün 50 adet isim ve tarihlerle dolu mailler gönderiliyor.Bunları nasil olurda 5 dakika içinde

Yıldızname

yorumlamak mümkün olur.Yildizname bakimi seansları 45 dakika ile 1 saat arasında kişilere göre değişiklik göstermektedir.Bir seansimizin 1 saat sürmesi demek tüm burç hanenizi ve yildizhanenizi analiz etmem demek oluyor.3 dakikada yorum ve analiz mi yapılır ?

 

 

Ücretsiz yapılan bir işede kolay kolay inanmayın,ya kötü kaliteyle hizmet verip kampanya yapıyorlardır yada umutlarınızı kemiriyorlardır.İnternette ne olduğu bilinmeyen insanlar bloglar ve siteler açmaktadır.
Hepsinde ufak bir form ile doğum tarihi ve isimler alınmaktadır.Ve bu işlemlerden sonra sizlere ücretsiz yildizname seanslarından faydalanacağınız söyleniyor.

Ücretsiz Online Tarot Falı Bakımı İçin Tıklayın!

 

Bedava Yıldızname Falı Baktırmak

 

Bunlara inanıp kanmayın.Kendinizi boş hayallere,ümitlere ve umutlara kaptırmayın.Bu tarz insanlar heryerde paylaşılan burçlar hakkında ki yazılmış yorum ve analizleri sizlere göndermekteler ve daha fazla bilgi için ücret istemekteler.Yildizname çok farklı bir yöntemdir.Hissiyatlar,tecrübeler ve bilgiler çok önemlidir.Bu tarz bilgi,hissiyat ve tecrübeye çok az insan vakıf olabilir.

 Medyum Atusa

Ücretsiz Yıldızname Fali Baktirmak Hakkında Yorumlar

adim emine anne hava

salih diyor ki:

merhabaa.. cevap veren biri varmi burda?

esra ülker diyor ki:

geleceğe dair

burcu tokkamış diyor ki:

Anne adi elif baba adi haydar gelecekle ilgili herseyi ogrenmek istiyorum evliyim evliligim gelecekte nasil devam edecek yurt disina gidecekmiyim 8 mart 1985 dogumluyum

zehranur kurt diyor ki:

kısmetim açıkmı ben üç yıl önce biriyle görüştüm ve ayrılmak zorunda kaldık ve halada onu düşünüyorum açıkçası hissediyorum onu halende seviyorum ne yapacam bilmiyorum yardımcı olurmusunuz teşekkürler şimdidençaresizim ne olur.

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz