Burcunuz:

Doğum saati:

By 18 Şubat 2011

Medyumlar,astrologlar ve burçlar derken diğer fal çeşitlerini veya falcıları unutmuş gibiyiz değil mi ? Fal merakı zaman içerisinde günümüze ayak uydurarak yıldızname gibi çeşitli dallara kaymıştır.Bu durumda ünlü falcılar da belirli bir sektör oluşturup zamana ayak uydurarak çeşitlerini arttırdılar.Bir çok falcı çeşitli fal bakım hizmetleri verirken,kendilerini medyum olarak adlandırarak piyasada rakabete atıldılar.İşte bize ünlü falcılarımızı unutturan en büyük etkende budur.Fal psikoloijk bir hobi midir ? yoksa gerçekten ihtiyaç duyduğumuz bir pusula mıdır ? Ünlü falcıların varoluşundan bu yana bir çok fal çeşidi de meydana çıkmış veya geliştirerek farklı bir boyut almıştır.İnsan oğluğunun geçmiş ve gelecek merakı ise tabiri caiz ise buna tuz ve biberi olmuştur.Biliyorsunuz ki fal çeşitlerini ne bir sınıfa tabi tutabiliriz nede sayılarını aklımızda tutabiliriz.Fal çeşitleri bölümünde bir çok konuya ve bakılış şekillerine değindim.Detaylı bilgileri o kategorilerinden edinebilirsiniz.

Detaylı bilgi için hemen iletişime geçin.

Medyum Atusa

Ünlü Medyum Ünlülerin Medyumu Ünlü Falcılar

Ünlü Falcılar Hakkında Yorumlar

Habibe diyor ki:

Eski ünlü falcılar biranda yok olup gittiler.Yeniler desen eskilerini aratır oldular.Fakat hocamın meziyetleri türkiye’yi kasıp kavurmuş.Herkesin dilinde Atusa Atusa..İstanbula gelir gelmez seanslarınıza katılacağım hocam..

Toprak diyor ki:

Tam da canerimizden vurdunuz Atusa Hanım.Taksimde herkes tarafından tanınan ve kahve ile birlikte tarot falı bakımı yapılan ilk mekanda yıllarca çalıştım.Bu süre zarfında kahve bahane tarot şahane diyenler ile kapıda kuyruklar görüyorduk.Falcıları cebimizden çıkarırız diyorduk,milletimiz saolsun tarotun ne şevkini nede önemini bıraktılar.Yıldızname bakımı gibi büyük tecrübeler ve özel yetenekler istemediği için herkesin eline düştü.Biz ise unutulan falcılar olduk.Yıllar önce yıldızname seansınıza katıldığımda ne kadar kudretli bir insan olduğunuzu dile getirmiştim.Ben söylemeden tarot baktığımı bile söylemiştiniz şimdik ise sitenize yorum yazıyorum.Bir daha görüşmek üzere Atusa hanım.

sultan temur diyor ki:

gelecegimde evliliğimde maddi manevi mutlu oluçakmıyım tşkler……

beni nelerin bekledigini cok merak ediyorum madi ve ailevi yardimci olursaniz sevinirim

gelecek bana ne getirecek

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz