Burcunuz:

Doğum saati:

By 24 Kasım 2010

Ziyaretçilerimizin yoğun talebi üzerine bu konumuz da ki yazıyı güncelleyerek başlıklar altında yıldızname Nedir ve Bakımı hakkında detaylı bilgiler vericem.

Yıldızname

İlk başlığımıza geçmeden önce şunu belirtmek isterim.Yıldızname diğer fal çeşitlerinden çok farklı bir türdür.Fal diyerek anılmasında ki yorum ve analizler sonucunda haberler ve bilgiler vermesidir.Ve Yıldızname yorumcuları pek fazla fal diye anılmasını istemez.


Yıldızname Nedir ?

Cifr yöntemiyle doğum tarihinizden itibaren ölüm tarihinize kadar geçirdiğiniz süreç için gelecekten haber veren bir fal çeşididir.Yıldızname‘nin matematiksel ve burçlara dayalı hesaplamaları vardır.Fakat bu kişilerden kişilere değişimler gösterebilmektedir.Şöyle ki Yıldızname’nin standart yapısını daha da geliştiren yorum ve analizciler farklı stillerde yorumlama teknikleri kazandırmışlardır.Cifr ile uğraşan kişilerin kendi yöntemleri,çizelgeleri vardır.Bu konuda açıklama ve bilgi vermezler.Çünkü gerçek bir Yıldızname bakımcısı ufak yaşlarda yetiştirilmeye başlanır

Yıldızname Bakımı

Yıldızname’nin Tarihi:

Yıldıznamenin kökeni çok eskilere dayanmaktadır. İslam felesefesi ve Osmanlı Devleti zamanında popülerliği en üst seviyeye çıkmıştır.Yıldızname Osmanlıca’da “ilm-i tencim” yada “ilm-i ahkamı nücum” diye anılmaktadır.Yıldızların belirli zamanlarda durumlarını ve yere göre konumlarını gösteren cetvel,zeyc ya da zic, yıldızların durumları,hareketleri,hız ve yönlerini saptama bilimi de ilm-i zic ya da ilm-i zayiçe adını taşır.Kişiye özel yıldız cetvel yada haritalarının adlarına da zayiçe denmektedir.Cetveller diyince aklınıza bildiğimiz cetvel olarak yada kağıda çizilmiş barkod şeklinde çizgilerden oluşan bir görünümü algılamayın.Bu cetveller batıda ve günümüzde horoskop yani doğum haritası diye anılmaktadır.

Yıldızname İle Neler Öğrenilebilir

Geleceğinizi merak mı ediyorsunuz ? Ya evliliğinizin geleceği?
Gelecekteki yapabileceğiniz hataları önlemek mi istiyorsunuz ?
Çocuğunuzun veya eşinizin geleceği hakkında bir çok merak ettiğiniz konular mı var ?
Geçmişte yaşayıp cevaplayamadığınız sorularınız mı var ?
Gelecekte sizi neler bekliyor ?
Kariyerinizin gizli anahtarı nedir ?
Neden evlenemiyorsunuz ?
Kısmetiniz gerçekten kapalı mı ?
İş hayatınız ve para yolunuz açılacak mı ?
Çocuklarınızın geleceği ve hayatı nasıl olacak ?
Çocuğunuz olacak mı ?
Sevdiğiniz kişi sizi aldatıyor mu ?

Medyum Atusa

 

Yıldızname Hakkında Yorumlar

Hatice diyor ki:

Gelecegimle Ilgili bilgi,evlilik,vs.. Tsk Ederim,.03.09.75 dogum tarihim.

mehmet ferhat aydın diyor ki:

neyse halim çıksın falım veya hakımda ve hayatımda bir bilgi

mehmet ferhat aydın diyor ki:

hakımda ne derseniz

isimsiz diyor ki:

merhabalar atusa hocam ben kendimi çok kötü hissediyorum. dayanamıyorum artık bu aşk acıyla yaşayamıyorum çok kötü durumdayım bir sürü medyum tarafından dolandırıldım bana yardım edin lütfen çok çaresizim. birine bu konuyu danışmaya ihtiyacım var ben geri çevirmeyin lütfen…

gülfem diyor ki:

size nasıl ulaşabilirim çok acil..geri dönün lütfen bana

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz