Burcunuz:

Doğum saati:

By 04 Aralık 2010

Yükselen Burç Bulma ve Hesaplama

Yükselen burç bulma ve hesaplama konusuna girmeden evvel “Yükselen Burç Nedir” adli kisa açiklamamıza geçelim. Yükselen burcu sizin karakteriniz ile yaşamda başkalarıyla olan ilişkilerimizdeki yeteneklerimizi tanımlıyor diyebiliriz.Bir diğer tanımla ise yükselen burcunuz “ BEN “ diyebilirsiniz.Buda demek oluyor ki yükselen burcunuz sizin başka insanlardan farklılığınızı gösterir.Yükselen burcunuz için fiziki duruşunuzu ve hareketlerinizi gösterir. Kendimizle ilgili manevi yönümüzü de yükselen burcumuz belirler.Yükselen burcun en önemli özelliklerinden biride aşk ve cinsel hayatımızı ve bu yöndeki durumumuzu gösterir.Romantik olmamız,kıskanç olmamız ve fedakar olmamız bununla ilgili bir şey.
Astrologlar ise bir haritayı incelerken,bizim doğum anımızda Doğu ufkunda yükselen burca önem verirler. Doğum anında yükselen burç yani yükselen burcumuz ilişkilerimizdeki tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi belirler.
Yükselen burcunuzu doğru hesaplayabilmek ve doğru sonuç alabilmek için doğum tarihiniz,doğum saatiniz ve doğum iliniz oldukça önemlidir.Bilgilerin eksik veya yanlış olması yükselen burcunuzun yanlış çıkmasına neden olur.İnternette yapılan bazı hesaplamalar insanların kafasını karıştırabilir ama yükselen burcunuzu bulmanız için bunların olması gerektir.

Yükselen Burç Bulma ve Hesaplama

Medyum Atusa

Yükselen Burç Bulma ve Hesaplama Hakkında Yorumlar

Osman diyor ki:

Bu romantizm ve şairlik yapım nereden geliyor zannediyorsunuz ? yükselen burcum saolsun:)

şerife diyor ki:

şerife… 03.09.1964, saat 05.00, yer İzmir… mümkünse ben de yükselen burcumu ögrenebilir miyim?… tesekkürler

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz