Burcunuz:

Doğum saati:

By 28 Kasım 2010

yukselen-burc-ogrenme-hesaplama

Yükselen Burcu Nedir ve Etkileri Nelerdir

Son zamanlar da bir yükselen burcu furyası aldı başını gidiyor.Onlar yeni keşfetmişken,bizlerde yılların vermiş olduğu tecrübeyle okuyucularımız için yükselen burcu nedir ve etkileri nelerdir konusunu anlayabileceğimiz şekilde basite indirgeyerek kaleme alalım.
Yükselen burcumuz karakteristik özelliklerimizi yaşantımızda başkaları ile yarışmakta kullanılan yeteneklerimizi tanımlamaktadır.Ben’i oluşturmaktadır ve bize birey özellikleri ile birlikte bir takım yetenekler verir.Başka insanlardan farklılıklarımızı ve toplumda ki özgürlüğümüzüde göstermektedir.
Aslında burada dışa vurum ve tavırlarımız da yer almaktadır.Doğuşumuzdan itibaren nasıl donatıldığımızın habercisidir.Bunu hiç unutmamalıyız ki kendimize olan güveni veya güvensizliğimizi oluşturan önemli manevi yönümüz de bundan beslenmektedir.İşte burada şunu anlamalıyız ki tamamiyle bize bir kalıp veren yükselen burcumuz aslında bizi biz yapan en önemli astro-fenomendir.Toplumda ki yaşamakta olan diğer insanlar ise bunun merceği altında bizi izlemektedirler.
Duygularımıza ve yaşam şeklimize tesir eden en önemli etkendir.Astroloji çerçevesinden baktığımızda Yükselen Burcun özelliklerinden önemli biriside aşk ve cinsel potansiyelimizi ve bu yöndeki arzularımızı,taleplerimizi ve niyetlerimizi göstermektedir.Acaba romantik birisi misiniz? Oldukça tutkulu ve kendinize çok düşkün birisi misiniz ? Ya da sevgilinizi,eşinizi çevreden aşırı derecede kıskanıyor musunuz? Sanat dalı sizin için bir aşk mı ? Kitap okumaktan nefret ediyorsunuz ve ona ayıracağınız zamanı atölye de mi geçiriyorsunuz? Kumara ve alkole düşkünlüğünüz mü var? Bunu gibi binlerce sayabileceğimiz özellik,duygu,fiziki etkenler,düşünce yapısı herşeyimizi yükselen burcumuz kalıplamaktadır.Bir sonra ki yazı dizisinde görüşmek üzere.

Yükselen Burcu Nedir ve Etkileri Nelerdir

Medyum Atusa

Yükselen Burcu Nedir ve Etkileri Nelerdir Hakkında Yorumlar

Semih diyor ki:

Kaleminiz kadar analizleriniz de çok güçlü.Bir çok kişi yükselen burcun etkilerinden henüz haberdar değil iken bu denli basite indirgenmiş anlaşılır makale için tebrik ederim.

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz